
14:49, 3 лютого 2019 р.
Третю добу триває протест гірників шахти “1\3 Новогродівська” ДП “Селидіввугілля”

Перша зміна спустилася у вибій, але до роботи не приступала. Про це у Фейсбук повідомляє голова НПГУ Михайло Волинець.
"Тільки маленька група працівників підтримує життєдіяльність шахти, видають на-гора невелику кількість вугілля для забезпечення роботи котельні, щоб не допустити замороження шахтних стовбурів, контролюють рудничну атмосферу та відкачують воду", - пише Волинець.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня