• Головна
  • "Затишок для нетерплячок": у Покровську відділення реанімації новонароджених отримало подарунки
10:12, 4 лютого 2019 р.

"Затишок для нетерплячок": у Покровську відділення реанімації новонароджених отримало подарунки

Керівництво Перинатального центру в ЦРЛ вручили відділенню реанімації новонароджених подарунки,які були отримані завдяки співпраці з Благодійним фондом «Свічадо»,який організував проект за підтримки «Українською біржою благодійності» та разом зібрали необхідні кошти для допомоги відділенню реанімації новонароджених Перинатального центру ІІ рівня Покровської ЦРЛ .

Тепер в нашому центрі створені особливі умови - такий неймовірний «затишок для нетерплячок», виробництва «Раненько»,чудові ,м‘які,яскраві,вироблені з безпечних матеріалів «гнізда» для новонароджених,укладки для недоношених, «гніздечка» для малюків вагою менше 1500 г,рукавички, укладки ,спеціальні подушки,підкладки під спинку,ніжки малюків. Все таке необхідне та обов‘язкове для створення умов «відчуття знаходження дитини,наближене до материнських умов», відчуття тепла та затишку, безпеки та захисту. Адже діти,народжені передчасно вимушені не один день проводити у відділенні реанімації. «Затишок для нетерплячок» допоможе зробити роботу медичних працівників більш ефективною та продуктивною.

"Приносимо велику подяку благодійному фонду «Свічадо»,всій команді, особливо Андрію Пилипчуку за організацію проекту,за вашу підтримку, за вашу чуйність,професіоналізм,тепло та бажання допомагати!Дякуємо Українській біржі благодійності,організаторам такої платформи,яка дає змогу повірити у дива та врятувати мільйони життів!Дякуємо команді «Раненько» за ідею та за те,що створили такі неймовірні вироби!Дякуємо всім тим ,хто приймав участь у зборі коштів для «Затишку для нетерплячок»,дякуємо за щирість,відкритість ваших сердець, небайдужість, тепло та бажання допомагати!!!Ми відчуваємо підтримку кожного з вас!", - пишуть у Фейсбук працівники Перинатального центру в ЦРЛ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #реанімація #новонароджених #отримано #подарунки #затишок #нетерплячок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...