• Головна
  • У Покровському міському ліцеї "Надія" пройшла передвиборча агітація на посаду президента учнівського самоврядування
12:13, 4 лютого 2019 р.

У Покровському міському ліцеї "Надія" пройшла передвиборча агітація на посаду президента учнівського самоврядування

У Покровському міському ліцеї "Надія" пройшла передвиборча агітація на посаду президента учнівського самоврядування

Сенс учнівського самоврядування в сучасному навчальному закладі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі. Участь у самоврядуванні допомогає учням сформувати у себе навички уміння самостійно приймати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність.

Минулого тижня в міському ліцеї "Надія" пройшла передвиборча агітація на посаду президента учнівського самоврядування. На пост президента претендували п'ять учнів: Гуменюк Аліна, Євтушевський Єгор, Жиленко Тетяна, Кочегарова Євгенія та Шутько Ілля.

Кандидати у президенти, підготувавши плакати та презентації своєї діяльності, проводили зустрічі з виборцями, вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити ліцейське життя більш демократичним, цікавим і змістовним.

Тиждень передвиборної агітації завершився виборами. За підрахунками виборчої комісії найбільшу кількість голосів набрав Шутько Ілля. За правилами кандидати, які не пройшли на пост президента, автоматично стають членами парламенту учнівського самоврядування. Нова команда активних учнів вже провела перще засідання, на якому розглядали питання вдосконалення учнівського самоврядування ліцею, як відстоювати та захищати права учнів, сприяти зміцненню доброзичливих дружніх стосунків між вчителями та учнями ліцею,а також підносити авторитет навчального закладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #ліцей #Надія #вибори #президент #самоврядування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...