![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
10:21, 9 лютого 2019 р.
У Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам правила безпечної поведінки на дорозі
![У Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам правила безп... У Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам правила безпечної поведінки на дорозі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірина Грицай разом із своїми помічницями – учасницями «Ліги майбутніх поліцейських» повторили з учнями 3 класу зош № 4 "дорожню абетку", запропонували дітям до перегляду цікавий відеоролик про дорожні знаки та розмітку, а відтак перевірили засвоєння учнями правил безпечної поведінки на дорозі.
![У Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам пра..., фото-1 У Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам правила безпечної поведінки на дорозі, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам пра..., фото-2 У Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам правила безпечної поведінки на дорозі, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам пра..., фото-3 У Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам правила безпечної поведінки на дорозі, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Захід проходив у цікавій, ігровій формі. Спочатку учням був продемонстрований відеоролик, в якому було показано, як необхідно правильно переходити вулицю, в яких місцях заборонено кататися на велосипеді, а яких можна та багато іншого про безпеку на дорозі. Далі інспектор ювенальної превенції Ірина Грицай та дівчата-лігівці загадували школярам тематичні загадки. Діти жваво долучились до спілкування, і змогли відчути себе повноцінними учасниками дорожнього руху, пояснили значення дорожніх знаків, дорожньої розмітки, розповіли про головні правила, яких потрібно дотримуватись пішоходам і водіям. Ці завдання діти виконали охоче, продемонструвавши готовність і бажання бути законослухняними, чемними, дотримуватись правил дорожнього руху.
![У Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам пра..., фото-4 У Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам правила безпечної поведінки на дорозі, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам пра..., фото-5 У Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам правила безпечної поведінки на дорозі, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам пра..., фото-6 У Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам правила безпечної поведінки на дорозі, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам пра..., фото-7 У Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам правила безпечної поведінки на дорозі, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
-Результат засвідчив, що ці діти добре орієнтуються у Правилах дорожнього руху, а отже, є підстави сподіватися, що вони й на практиці їх будуть дотримуватись,- зауважила Ірина Грицай.
Наприкінці уроку всі учні отримали від своїх гостей спеціальні світловідбивні браслети, які допоможуть водіям помітити маленьких пішоходів в темну пору доби.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...