![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
14:13, 9 лютого 2019 р.
Сьогодні Покровськ посідає 81-е місце у Рейтингу прозорості міст України
08 лютого 2019 року відбулася чергова нарада за участі Руслана Требушкина та посадових осіб різноманітних відділів та структур з нагоди реалізації концепції "Покровськ Smart City". Про це у Фейсбук повідомляє Відділ інформаційної та внутрішньої політики Покровської міської ради.
Учасники заходу презентували напрацьовані матеріали та поділилися рекомендаціями щодо більш ефективного використання та вдосконалення існуючих веб-сервісів.
Окремо було обговорене питання прозорої діяльності органів місцевого самоврядування, стан якої щорічно моніторить відома міжнародна неурядова організація Transparency International Ukraine.
Сьогодні Покровськ посідає 81-е місце у Рейтингу прозорості міст України із 100 можливих, у контексті чого було одноголосно прийняте рішення - стати лідером данного напрямку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...