Сьогодні Покровськ посідає 81-е місце у Рейтингу прозорості міст України

08 лютого 2019 року відбулася чергова нарада за участі Руслана Требушкина та посадових осіб різноманітних відділів та структур з нагоди реалізації концепції "Покровськ Smart City". Про це у Фейсбук повідомляє Відділ інформаційної та внутрішньої політики Покровської міської ради.

Учасники заходу презентували напрацьовані матеріали та поділилися рекомендаціями щодо більш ефективного використання та вдосконалення існуючих веб-сервісів.

Окремо було обговорене питання прозорої діяльності органів місцевого самоврядування, стан якої щорічно моніторить відома міжнародна неурядова організація Transparency International Ukraine.

Сьогодні Покровськ посідає 81-е місце у Рейтингу прозорості міст України із 100 можливих, у контексті чого було одноголосно прийняте рішення - стати лідером данного напрямку.

Сьогодні Покровськ посідає 81-е місце у Рейтингу прозорості міст України, фото-1 Сьогодні Покровськ посідає 81-е місце у Рейтингу прозорості міст України, фото-2 Сьогодні Покровськ посідає 81-е місце у Рейтингу прозорості міст України, фото-3
Покровськ смарт місто мер прозорість
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии