На всеукраїнському конкурсі наукової творчості учень з Мирнограда посів призове місце

З 5 по 8 лютого проходив один із найбільших конкурсів для талановитих учнів – Всеукраїнський конкурс Intel Еко-Україна 2019. Intel Еко Україна – це всеукраїнський конкурс наукової творчості учнів, національний етап міжнародного конкурсу Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF), метою якого є формування та популяризація наукового і творчого світогляду серед молодого покоління.

Так, учень 11 класу Мирноградського ліцею  Миркита Косенко гідно пройшов всі випробування конкусу. Розроблений юним науковцем проект «Використання верби для вирішення енергетичної проблеми міста Мирноград шляхом виробництва теплової енергії з біомаси для опалення шкільних приміщень» посів ІІ призове місце у категорії «Навколишнє середовище». Конкурсну роботу Микита захищав англійською мовою. Разом з учнем до Києва їздила науковий керівник його роботи, методист відділу освіти Мирноградської міськради Світлана Шкурко.

Учасники конкурсу відвідали майстер-клас від партнерів конкурсу, під час підготовки до стендового захисту секретами публічного виступу з юними дослідниками поділилися фахівці з ораторського мистецтва та практичні психологи.

Учасники конкурсу відвідали майстер-клас від партнерів заходу. Під час підготовки до стендового захисту секретами публічного виступу з юними дослідниками поділилися фахівці з ораторського мистецтва та практичні психологи.

Від музею популярної науки і техніки «Експериментаніум» для всіх учасників заходу було проведено вибухове хімічне «Реактив шоу» із захопливими фізичними та хімічними експериментами.

В рамках Intel Еко-Україна 2019 Світлана Шкурко взяла участь у роботі освітньої академії Intel. Отриманий сертифікат та подяка відзначає вагомий внесок у підтримку науково обдарованої молоді України.

Мирноград Киев наука
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25