Деклараційна кампанія - 2019 набирає обертів: практична допомога жителям Покровського та Добропільського районів

Деклараційна кампанія - 2019 набирає обертів: практична допомога жителям Покровського та Добропільського районів, Анна Онипко

Фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області з перших днів 2019 року розпочали активну інформаційно-роз’яснювальну роботу в рамках кампанії декларування доходів громадян, отриманих у минулому році.

Під час зустрічей фахівців управління з керівництвом районів, головами сільських та селищних рад у січні було обговорено та узгоджено ряд організаційних заходів у цьому напрямку. 

Так, наразі працюють виїзні пункти надання працівниками фіскальної служби практичної допомоги жителям сіл і селищ Покровського та Добропільського районів. На цей раз громадянам Гродівської та Іванівської сільських рад Покровського району надані консультації та роз’яснення щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи, а також безкоштовно бланки. 

Нагадуємо, що обов’язок щодо подання декларації у платників податків виникає при отриманні:- від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування;- іноземних доходів;- у власність майна за рішенням суду про зміну власника та перехід права власності на таке майно;- отриманні доходів від продажу власної сільськогосподарської продукції (крім продукції тваринництва), що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, що перевищує 2 гектари, при умові отримання таких доходів від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи.- в інших передбачених Кодексом випадках.Додаткова інформація: в Центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій або на офіційному веб-порталі ДФС.

Деклараційна кампанія Покровськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25