Українська революція 1917 - 1921 років: в Мирнограді відбулась книжкова виставка

Однією з найяскравіших сторінок не лише нашого минулого, а й визвольних процесів народів Європи є Українська національно - демократична революція, стрижнем і змістом якої стала боротьба за відродження української нації в економічному, політичному, державотворчому і духовному вимірах.

Так, на відзначення 102 річниці досвіду українського державотворення у ХХ ст.бібліотека - філія №1 м. Мирнограда розгорнула книжкову виставку «Українська революція 1917-1921рр.». До книжкової виставки увійшли 16 видань з фонду бібліотеки, видання різних років, присвячені дослідженню доби Української революції в цілому. Це наукові праці, збірки документів і матеріалів, історіографічні, довідкові видання, що висвітлюють визвольну боротьбу українського народу на початку XX ст.: Горобець В. «Світанок української держави»; «Війна з державою чи за державу? Селянський повстанський рух в Україні 1917-1921років»; Савченко В. «Проект «Україна» Махновська Трудова федерація (1917-1921рр.)»; «12 війн за Україну»; Тур-Коновалов К. «Крути 1918»; Нартов В. «Видатні особистості України»; Скоропадський П. «Останній гетьман України»; Грушевський М. «Ілюстрована історія України» та ін. Зацікавили відвідувачів виставки праці сучасних дослідників, зокрема видання Валерія Солдатенка  «Революційна доба в Україні (1917–1920 роки): логіка пізнання, історичні постаті, ключові епізоди» (2011), у якому увагу зосереджено на дискусійних аспектах непростого осягнення і реалістичного відтворення комплексної картини досвіду однієї із найскладніших сторінок вітчизняного минулого.

Мирноград библиотека мероприятие
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25