• Главная
  • У Покровському історичному музеї презентовано АЛЬМАНАХ СТЕП/STEP "Нескорений український Донбас"
08:18, 2 марта 2019 г.

У Покровському історичному музеї презентовано АЛЬМАНАХ СТЕП/STEP "Нескорений український Донбас"

Нескорений український Донбас

28 лютого 2019 року у Покровському історичному музеї обласне Товариство Олекси Тихого презентувало АЛЬМАНАХ СТЕП/STEP "Нескорений український Донбас".

На зустрічі були присутні автори статей, які увійшли до альманаху, краєзнавці, історики, громадські діячі та учні ліцею «Надія».

Шаповалов Євген Олексійович – громадський діяч, краєзнавець член НСКУ, який є засновником і головою правління ГО «Товариство Олекси Тихого» доповідаючи, презентував свою статтю про "адвоката Стуса" - Медведчука. Моральні й етичні аспекти й можливості. Та про статтю Олекси Тихого "Думки про рідний Донецький край".

Лариса Миколаївна Моісєєнко доповідала за темою « Питання реалізації свободи совісті та свободи релігій на тимчасово окупованих територіях».

Анатолій Тищенко розповів про нашого видатного земляка, несправедливо забутого письменника розстріляного відродження Саву Божка та про трагічну історію бійця з Мирнограду Олексія Чернишова, який загинув за Україну.

Наприкінці зустрічі народний Герой України Анатолій Водолазський, поділився своєю історією та пережитими подіями, захищаючи честь українського прапора.

В альманасі зібрані тексти і статті, які допоможуть розібратися пересічному українцю у тій ситуації, що склалася сьогодні на Донбасі.

#Покровськ #музей #Нескорений #український #Донбас #альманах
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...