• Главная
  • В Покровській оперзоні посилено боротьбу із самогоноварінням
14:33, 2 марта 2019 г.

В Покровській оперзоні посилено боротьбу із самогоноварінням

Складено 9 адміністративних протоколів, вилучено 27 літрів самогону, знищено 60 літрів браги та 2 самогонних апарати - результати роботи правоохоронців за два дні профілактичного відпрацювання, яке триває на території обслуговування Покровського відділу поліції.

В Покровській оперзоні посилено боротьбу із самогоноварінням, фото-1

Боротьба із самогоноварінням для співробітників поліції є одним з пріоритетних напрямків діяльності. Адже аналіз скоєних протягом останніх років злочинів та правопорушень дає підстави зробити незаперечний висновок про те, що більшість з них скоюється в стані алкогольного сп'яніння. Правоохоронцями регулярно здійснюються профілактичні заходи, спрямовані на протидію самогоноварінню, а також виявлення та взяття на облік осіб, що зловживають спиртними напоями і ведуть антигромадський спосіб життя.

Так, лише за дві останні доби правоохоронцями було складено 9 адміністративних протоколів, вилучено 27 літрів самогону, знищено 60 літрів браги та 2 самогонних апарати. На виявлених правопорушників, відповідно до ст. 176 "Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення" Кодексу про адміністративні правопорушення України  чекає сплата штрафу.

«Поліцейські й надалі будуть продовжувати подібні рейди. Ми звертаємось до всіх небайдужих громадян, яким відомі факти та випадки виготовлення та реалізації саморобного алкоголю, повідомляти про це до відділу поліції або на лінію «102». Кожна така інформація обов’язково буде перевірена, а виявлені правопорушники - притягнуті до відповідальності в рамках чинного законодавства», - зазначив начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін.

В Покровській оперзоні посилено боротьбу із самогоноварінням, фото-2
В Покровській оперзоні посилено боротьбу із самогоноварінням, фото-3
В Покровській оперзоні посилено боротьбу із самогоноварінням, фото-4
В Покровській оперзоні посилено боротьбу із самогоноварінням, фото-5
#самогон #Покровськ #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...