• Главная
  • Правоохоронці Покровської оперативної зони відзвітували перед мешканцями «Безпечних будинків»
15:06, 2 марта 2019 г.

Правоохоронці Покровської оперативної зони відзвітували перед мешканцями «Безпечних будинків»

Стан оперативної обстановки в місті та на даній адміністративній дільниці, мета профілактичного відпрацювання та переваги "безпечного будинку" - такі питання були обговорені під час зустрічі правоохоронців із мешканцями безпечних будинків.

З листопада 2017 року керівництво поліції Донеччини розпочало впровадження нової програми безпеки – «Безпечний будинок». Цей проект створено з метою допомогти людям захистити себе та свою власність, попередити правопорушення та поліпшити умови проживання за допомогою підвищення рівня безпеки власного житла, створити довірливі відносини серед сусідів, а також покращити взаємодію між поліцією та населенням. Так, в Покровську наразі функціонує два "безпечні будинки". І сьогодні зранку з мешканцями одного з них зустрівся дільничний офіцер Покровського відділу поліції Сергій Трьокін.

Правоохоронці Покровської оперативної зони відзвітували перед мешканцями «Безпечних будинків», фото-1

Спочатку правоохоронець розповів про стан оперативної обстановки в Покровську, а також на території його обслуговування. Дільничний офіцер розповів приступнім, що до 25 березня  на території обслуговування Покровського відділу поліції проводиться масштабне профілактичне відпрацювання. Активізовано роботу за всіма напрямками діяльності поліції - від розкриття злочинів минулих років до профілактики аварійності на дорогах. Це все спрямовано на підвищення безпеки громадян.

Правоохоронці Покровської оперативної зони відзвітували перед мешканцями «Безпечних будинків», фото-2

Говорили і про переваги проекту «Безпечний будинок». Правоохоронець зауважив, що протягом поточного року на прилеглій території даної багатоповерхівки не скоєно жодного кримінального та адміністративного правопорушення.

В кінці зустрічі поліцейський підкреслив, що однією з найважливіших умов ефективної діяльності поліції по забезпеченню правопорядку та профілактики правопорушень є тісна співпраця і підтримка місцевого населення, тому сподівається на тісну співпрацю.

Аналогічні зустрічі співробітників поліції із мешканцями "Безпечних будинків" відбулись в Селидовому,  Авдіївці, Мирнограді та Добропіллі.

Правоохоронці Покровської оперативної зони відзвітували перед мешканцями «Безпечних будинків», фото-3
Правоохоронці Покровської оперативної зони відзвітували перед мешканцями «Безпечних будинків», фото-4
Правоохоронці Покровської оперативної зони відзвітували перед мешканцями «Безпечних будинків», фото-5
Правоохоронці Покровської оперативної зони відзвітували перед мешканцями «Безпечних будинків», фото-6
Правоохоронці Покровської оперативної зони відзвітували перед мешканцями «Безпечних будинків», фото-7
Правоохоронці Покровської оперативної зони відзвітували перед мешканцями «Безпечних будинків», фото-8

"На території обслуговування Покровського відділу поліції вже 14 багатоповерхівок  приєднались до даного проекту. Слід зазначити, що на подвір’ях цих безпечних будинків стало значно спокійніше, а порушників порядку менше. Це свідчить про те, що даний проект добре впливає та покращує оперативний стан у населених пунктах. Тож, впевнений, що найближчим часом  "Безпечних будинків"  в містах стане набагато більше",- зауважив начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін.

#безпечний #будинок #Покровськ #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...