• Главная
  • Директор Мирноградського міського центру зайнятості підбила підсумки роботи за 2018-й рік
11:22, 5 марта 2019 г.

Директор Мирноградського міського центру зайнятості підбила підсумки роботи за 2018-й рік

Вчора, 4-го березня директор Мирноградського міського центру зайнятості Наталія Базилевич підбила підсумки роботи за 2018-й рік та пріоритетні, а також розповіла про завдання та напрямки діяльності служби зайнятості на 2019-й рік.

"За підсумками роботи у 2018 році директор Мирноградського міського центру зайнятості звітувала про: чисельність безробітних, яка звернулась за послугами до Мирноградського міського центру зайнятості за 2018 рік склала – 1279 осіб. Мали статус безробітного протягом звітного періоду 1058 безробітних. Кількість зареєстрованих у Мирноградському міському центрі зайнятості вільних робочих місць протягом 2018 року збільшилась на 129 вакансії та склала 1350. Працевлаштовано незайнятого населення на вільні та новостворені робочі місця 1224 осіб, в тому числі 503 безробітних. 283 особи пройшли професійне навчання за направленням Мирноградського МЦЗ. 
На громадські роботи було направлено 106 осіб.

Організували підприємницьку діяльність шляхом отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю: 9 осіб.
Наталія Базилевич звернула увагу на досягненнях центру зайнятості, серед яких розширення шляхів взаємодії з клієнтами. В 2018 році було запроваджено використання сучасних інформаційних онлайн-технологій: впроваджено в роботу 4 онлайн-додатки, розроблених Донецькою обласною службою зайнятості на системі Android: «Центр розвитку підприємництва», «Центр професійної орієнтації», «Довідник послуг та пільг учасника АТО», «Донецький центр професійно-технічної освіти служби зайнятості України».

Також з метою підвищення ефективності діяльності, упередження ризиків довготривалого безробіття з початку 2018 року здійснюється профілювання безробітних і соціальний супровід під час та після працевлаштування безробітних за підходом кейс-менеджмент.

З травня минулого року в Мирноградському міському центрі зайнятості працює фахівець з рекрутингу, який вирішує питання гострої потреби роботодавців у кадрах, в тому числі за допомогою співпраці із сайтом rabota.ua. Також в роботі активно продовжують використовуватись відеорезюме безробітних та програма "Кадровий резерв" для студентів. Державною службою зайнятості запроваджено новий сайт з сучасними електронними сервісами, серед яких електронний кабінет шукача роботи та роботодавця.

Директор центру зайнятості акцентувала увагу на пріоритетних напрямках діяльності на 2019 рік та відповіла на питання журналіста щодо: впровадження інституту кар’єрного радника, завдань профорієнтаційної роботи, розвитку профдіагностичних послуг з використанням сучасних інформаційних технологій, організації професійної підготовки безробітних, взаємодії з органами місцевої влади, соціальними партнерами та роботодавцями.", - про це повідомляють у Мирноградському міському центрі зайнятості.

#Мирноград #занятость #работа
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...