• Главная
  • Засуджено фізичну особу-підприємця з Покровського району, яка підроблювала документи
09:46, 6 марта 2019 г.

Засуджено фізичну особу-підприємця з Покровського району, яка підроблювала документи

Засуджено фізичну особу-підприємця з Покровського району, яка підроблювала документи

За якісного підтримання державного обвинувачення Красноармійської місцевої прокуратури в суді доведено провину 45-річної жінки. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Вона, здійснюючи діяльність з будівельно-монтажних робіт в 2017 році уклала договір з НВК «Новоєлизаветівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Покровської районної ради Донецької області про проведення поточних та капітальних ремонтів будівель та споруд, при цьому, не виконавши умови договору з метою привласнення коштів місцевого бюджету, виділених НВК, не провівши роботи в повному обсязі, підписала акти приймання будівельних робіт, до яких безпідставно внесла відомості про нібито виконані роботи з поточного ремонту та особисто надала цей документ до НВК, в результаті чого завчасно отримала в своє розпорядження бюджетні кошти в сумі 1870281,76 грн.

Дії ФОП кваліфіковано за ч.2 ст. 358 (складання приватним підприємцем завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення) та ч.4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа)КК України та її засуджено судом 27 лютого 2019 року до покарання у вигляді штрафу у розмірі 150 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто до 2550 грн.

#Покровський_район #засуджено #ФОП #підробка_документів #прокуратура
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...