
12:15, 6 березня 2019 р.
Двомісячник з благоустрою розпочнеться у Покровську 18 березня
Двомісячник з благоустрою розпочнеться у Покровську 18 березня. Відповідне розпорядження надійшло на адресу мерії з облдержадміністрації. Про це під час апаратної наради повідомила начальник ЖКВ Олена Юзипович.
Як зазначила Олена Володмирівна, в рамках двомісячника прибиратимуть території вздовж трас, зелені та паркові зони, прибудинкові території та території довкола офіційних та приватних установ.

До речі, 20 квітня у Покровську проведуть День довкілля.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня