• Главная
  • Покровська оперзона: розшукали неповнолітню, яка без попередження пішла з дому
13:24, 7 марта 2019 г.

Покровська оперзона: розшукали неповнолітню, яка без попередження пішла з дому

14-річна дівчина поїхала до своїх знайомих у сусіднє село, де й залишилась ночувати, але про це не попередила про це свою бабусю-опікуна. Така безвідповідальність обернулась для неповнолітньої профілактичною бесідою з правоохоронцями, а для її опікуна – адміністративною відповідальністю за неналежне виконання своїх обов’язків.

До чергової частини Авдіївського відділення поліції звернулась місцева мешканка із повідомленням про те, що її онучка напередодні пішла погуляти та ночувати додому не повернулась, а зранку не прийшла до школи. На телефонні дзвінки дівчина не відповідає.

Співробітники поліції одразу почали шукати неповнолітню. І вже через дві годину розшукали її у сусідньому селі, де вона гостювала у своїх друзів.

В ході профілактичної бесіди із неповнолітньою, правоохоронці з’ясували, що вона вже не вперше йде з дому без попередження, адже вона вважає, що вже доросла, тому сама може вирішувати як проводити свій час.

Слід зазначити, що батьки дівчинки позбавлені батьківських прав, а її вихованням займається бабуся-опікун. Дана сім’я перебуває на обліку як родина, що опинилась в складних життєвих умовах.

Відносно опікуна правоохоронці  склали протокол за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення».

#розшук #Покровська #оперзона #дівчина
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...