• Главная
  • У Покровську рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну бесіду з працівниками та студентами гуртожитку
16:34, 14 марта 2019 г.

У Покровську рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну бесіду з працівниками та студентами гуртожитку

Безпека життєдіяльності у закладах з масовим перебуванням людей ґрунтується на свідомому і сумлінному виконанні правил пожежної безпеки. Під час перебування у таких місцях потрібно усвідомлювати наслідки своїх дій, розуміти, що безпека, перш за все, залежить від кожної людини та її ставлення до навколишнього середовища.

Саме тому, 13 березня інспекторським складом 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед працівників та студентів гуртожитку № 2 ДВНЗ ДонНТУ щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, дій при пожежі, правил користування первинними засобами пожежогасіння та дій при виявленні ВНП. Рятувальники наголосили, що кожен мешканець гуртожитку зобов’язаний знати і неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки, а при виникненні надзвичайної ситуації негайно повідомляти Службу порятунку за номером «101».

Наприкінці зустрічі фахівці ДСНС відповіли на всі питання, що виникли у працівників та студентів гуртожитку. Для того щоб громадяни добре пам’ятали та дотримувались елементарних правил безпеки, рятувальники  вручили їм листівки превентивного характеру.

#Покровськ #рятувальники #гуртожиток #студенти #пожежна_безпека
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...