• Главная
  • З початку відпрацювання Покровської оперзони правоохоронці виявили 86 нетверезих водіїв
14:00, 14 марта 2019 г.

З початку відпрацювання Покровської оперзони правоохоронці виявили 86 нетверезих водіїв

Під час профілактичного відпрацювання, яке з 28.02.19 розпочалось на території обслуговування Покровського відділу поліції, правоохоронці особливу увагу приділили профілактиці аварійності на дорогах та виявленню водіїв, які порушують правила дорожнього руху.

З початку відпрацювання Покровської оперзони правоохоронці виявили 86 нетверезих водіїв, фото-1
З початку відпрацювання Покровської оперзони правоохоронці виявили 86 нетверезих водіїв, фото-2

Так, з початку спецзаходів співробітники груп реагування патрульної поліції склали 895 адміністративних протоколів відносно водіїв, які порушили Правила дорожнього руху, а саме: порушили правила обгону; проігнорували вимоги дорожніх знаків; проїхали пішохідні переходи в момент, коли на ньому вже перебували пішоходи; порушили правила зупинки та вимоги дорожньої розмітки проїзної частини.

З початку відпрацювання Покровської оперзони правоохоронці виявили 86 нетверезих водіїв, фото-3

Серед них - 86 водіїв, які керували транспортними засобами у стані сп’яніння. Вони були відсторонені від права керування транспортними засобами та відносно них були складені адміністративні протоколи за ст. 130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

З початку відпрацювання Покровської оперзони правоохоронці виявили 86 нетверезих водіїв, фото-4
З початку відпрацювання Покровської оперзони правоохоронці виявили 86 нетверезих водіїв, фото-5

"Превентивне відпрацювання, спрямоване на недопущення загибелі та травмування людей, зниження рівня аварійності триває. Звертаюсь до всіх учасників дорожнього руху з проханням дотримуватись Правил дорожнього руху", - зауважив начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін.

#Покровськ #виявили #нетверезих #водіїв
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...