• Главная
  • У Покровську відкладено підготовче засідання у справі про конфіскацію тварин у Ігоря Падалка
11:00, 15 марта 2019 г.

У Покровську відкладено підготовче засідання у справі про конфіскацію тварин у Ігоря Падалка

У Покровську відкладено підготовче засідання у справі про конфіскацію тварин у Ігоря Падалка

Підготовче засідання у цивільній справі за позовом Державної екологічної інспекції України про конфіскацію тварин, призначене на 13 березня, було відкладено за клопотанням представника відповідача. Про це повідомляється на сайті Красноармійського міськрайонного суду Донецької області.

В позовній заяві зазначено, що чоловік, утримуючи диких тварин у власному звіринцю, допустив порушення статей 10, 34 Закону України «Про тваринний світ», статей 8, 12, 20 Закону України «Про захист від жорстокого поводження».

"У січні 2019 року між громадянином П. та Реабілітаційним центром для хижих тварин укладено договори про добровільну передачу тварин на тимчасове утримання. Проте необхідність конфіскації тварин не зникає та обумовлена недопущенням повернення цих тварин у неналежні умови проживання, оскільки чоловік не може забезпечити умови, визначені законодавством, а тому Державна екологічна інспекція України ставить питання конфіскації у громадянина П. тварин, а саме: трьох левів та шести ведмедів з передачею їх у власність держави", - йдеться у повідомленні.

За інформацією суду, підготовче засідання у вказаній справі відкладено на 10:30 год. 03 квітня 2019 року.

#Покровськ #Ігор_Падалко #суд #тварини #зоопарк
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...