У Покровську відзначено військовослужбовців та працівників ЗСУ з нагоди Дня мобілізаційного працівника України

15 березня 2019 року на ранковому шикуванні Покровсько-Ясинуватського ОМВК наказом військового комісара Донецького обласного військового комісаріату та наказом військового комісара Покровсько-Ясинуватського ОМВК було відзначено військовослужбовців та працівників ЗСУ з нагоди Дня мобілізаційного працівника України.

Наказом Міністра оборони України від 26.09.2016 №497 "Про встановлення Дня мобілізаційного працівника", у Збройних Силах України встановлено День мобілізаційного працівника - 17 березня. До 2016 р. відзначався щороку 14 вересня. 

Військовий комісар Покровсько-Ясинуватського ОМВК привітав особовий склад з даним святом та закликав продовжувати наполегливо працювати на справу подальшого зміцнення мобілізаційної готовності, яка в свою чергу, забезпечить оперативну та дієву відповідь на будь – які прояви агресії проти незалежної України.

У Покровську відзначено військовослужбовців та працівників ЗСУ з нагоди Дня мобілізаційного працівника України, фото-1 У Покровську відзначено військовослужбовців та працівників ЗСУ з нагоди Дня мобілізаційного працівника України, фото-2 У Покровську відзначено військовослужбовців та працівників ЗСУ з нагоди Дня мобілізаційного працівника України, фото-3
День мобілізаційного працівника України привітання військомат Покровськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25