• Главная
  • У Покровську провели пізнавальний захід «Марко Микитович Залізняк – Людина легенда»
17:00, 21 марта 2019 г.

У Покровську провели пізнавальний захід «Марко Микитович Залізняк – Людина легенда»

Минулого року в місті Покровськ за ініціативи відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини та за підтримки Покровської міської ради було проведено фестиваль «Залізняк-fest». Основною метою якого було привернення уваги до постаті Марка Микитовича Залізняка – нашого талановитого земляк, фотографа, літописця нашого краю.

Марко Микитович був людиною творчою, допитливою і зібрав неабиякий доробок спогадів, думок, сумнівів, міркувань, що були власноручно, занотовані в учнівських зошитах та зафіксовані у фотографіях. Спадок Марка Микитовича це близько 5 тисяч світлин, на яких завмерло життя звичайних селян та десятки щоденників, в яких фотограф записав не лише історію свого життя, а й описав світлин які він робив, що на них відображено, в яких умовах їх було створено.

Тож аби ближче познайомити підростаюче покоління з постаттю Марка Залізняка на базі опорної школи №9, для учнів 7 та 8 класів, було проведено пізнавальний захід «Марко Микитович Залізняк – Людина легенда». Учням розказали про життєвий та творчий шлях нашого земляка, про його досягнення та значення його діяльності для нас сьогодні.

Приділили увагу і фестивалю «Залізняк-fest».  Адже метою даного заходу було і запрошення школярів до участі у фестивалі, який буде проведено у вересні цього року. Дітям демонструвалися світлини та відеоряди, які презентували різні напрямки діяльності під час фестивалю.

Аби продемонструвати масштабність проведеного фестивалю, в актовій залі школи була сформована виставка «Залізняк-fest». На виставці були представлені різні фотографії та сувенірна продукція випущена з нагоди проведення фестивалю.

У Покровську провели пізнавальний захід «Марко Микитович Залізняк – Людина легенда», фото-3
#Покровськ #Марко_залІзняк
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...