• Главная
  • Покровські ветерани МВС взяли участь у турнірі з шахів та шашок серед пенсіонерів
14:24, 22 марта 2019 г.

Покровські ветерани МВС взяли участь у турнірі з шахів та шашок серед пенсіонерів

Змагання відбулись у Покровську за ініціативою Покровської ради ветеранів. За першість змагались місцеві пенсіонери, ветерани праці й спорту та ветерани МВС. В кінці заходу не тільки переможці, а й усі учасники отримали цінні подарунки.

Покровські ветерани МВС взяли участь у турнірі з шахів та шашок серед пенсіонерів, фото-1

На початку заходу із привітальними словами та побажаннями перемоги  до учасників змагань звернулись голова Покровської ради ветеранів Галина Голощапова, голова Ради ветеранів МВС м.Покровська Олександр Іващенко, голова Донецької обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України» Олександр Рекун, який особисто приїхав підтримати колишніх правоохоронців.

Потім відбулось жеребкування між гравцями, після якого учасники привітали своїх суперників традиційним рукостисканням і приступили до гри. За турніром спостерігало компетентне журі.

До команди шахістів увійшли ветерани МВС – Олександр Іванович Туз, Василь Іванович Соколов та Сергій Іванович Терещенко, а до команди з гри в шашки - Леонід Миколайович Ковальов, Андрій Вікторович Коробський, Тетяна Анатолівна Антоненко.

Покровські ветерани МВС взяли участь у турнірі з шахів та шашок серед пенсіонерів, фото-2
Покровські ветерани МВС взяли участь у турнірі з шахів та шашок серед пенсіонерів, фото-3
Покровські ветерани МВС взяли участь у турнірі з шахів та шашок серед пенсіонерів, фото-4
Покровські ветерани МВС взяли участь у турнірі з шахів та шашок серед пенсіонерів, фото-5

Спортивна боротьба була запеклою, шахові партії цікаві і змістовні.  Поціновувачі цієї інтелектуальної гри змогли сповна відчути інтригу шахових ходів суперників на шахівниці.

Гравці зізнались, що гра була напруженою і емоційною, ніхто з учасників не хотів поступатися. Так, перше місце в категорії «Шашки» зайняв Леонід Ковальов, який 26 років пропрацював у відділі кримінального розшуку. Друге місце в категорій «Шахи» дісталося Олександру Тузу, слідчому із 29 річним стажем, а третє – Василю Соколову, слідчому, який 27 років віддав саме цій професії.

Не тільки переможці, а й усі учасники турніру отримали з рук заступника міського голови Покровська Олени Олехнович та начальника Управління соціального захисту населення м.Покровська Ірини Бонзюх пам’ятні призи та подарунки, а після нагородження відбулось традиційне чаювання.

Покровські ветерани МВС взяли участь у турнірі з шахів та шашок серед пенсіонерів, фото-6
Покровські ветерани МВС взяли участь у турнірі з шахів та шашок серед пенсіонерів, фото-7
Покровські ветерани МВС взяли участь у турнірі з шахів та шашок серед пенсіонерів, фото-8
Покровські ветерани МВС взяли участь у турнірі з шахів та шашок серед пенсіонерів, фото-9
Покровські ветерани МВС взяли участь у турнірі з шахів та шашок серед пенсіонерів, фото-10

«Дуже приємно, що колишні вартові правопорядку, які все своє життя присвятили роботі в міліції, і зараз продовжують брати активну участь в житті Покровська. А сьогодні в спортивних змаганнях зайняли призові місця. Пишаюсь своїми колегами», - зазначив голова Донецької обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України» Олександр Рекун.

#Покровськ #ветерани #турнір #шахи
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...