• Главная
  • У Покровську відбувся І тур Обласного конкурсу юних піаністів "Прокоф'євська весна"
11:39, 25 марта 2019 г.

У Покровську відбувся І тур Обласного конкурсу юних піаністів "Прокоф'євська весна"

22 березня 2019 року у місті Покровськ відбувся І тур Обласного конкурсу юних піаністів "Прокоф'євська весна". Про це у Фейсбук повідомляє Тамара Прокопова.

Організатором конкурсу є Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації , співорганізатор - вищий навчальний заклад "Торецький музичний коледж".

Метою конкурсу є сприяння естетичному вихованню підростаючого покоління через ознайомлення з кращими зразками вітчизняної та зарубіжної музичної культури, виявлення та підтримка обдарованих дітей, сприяння розвитку таланту та творчого потенціалу молодих виконавців; вшанування пам'яті всесвітньо відомого композитора С.С.Пркоф'єва, популярізація його творів, збереження української музичної спадщини.

Вихованці Мирноградської музичної школи гідно представили свою школу, так Афанасьєва Дар'я, клас викладача Хатнянської Л.А., отримала І місце, Мещеряков Костянтин, клас викладача Савкіної К.П. - ІІ місце.

Голова журі конкурсу побажала учням успіхів та витримки у Другому турі конкурсу, який відбудеться у Торецькому музичному коледжі 13 квітня 2019 року.

#Покровськ #Мирноград #конкурс #піаністів #Прокоф'євська весна
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...