• Главная
  • Відключення водопостачання скасовується: чиновники домовилися
Важливо!
17:45, 25 марта 2019 г.

Відключення водопостачання скасовується: чиновники домовилися

Важливо!
Відключення водопостачання скасовується: чиновники домовилися

Важливі інфраструктурні об’єкти не будуть відключені від електропостачання 26 березня. Про це домовилися на спільній нараді з представниками компаній постачальників та розподільників електроенергії, керівників міст, районів, ОТГ, державних шахт, КП «Вода Донбасу», написав у Фейсбук губернатор Олександр Куць.

"Підготували спільне звернення до Кабінету міністрів, профільних міністерств про необхідність унормування цієї ситуації на рівні Уряду, а в подальшому й Верховної Ради (в частині внесення змін до законодавства для того, щоб унеможливити повторення подібних ситуацій в майбутньому). Безальтернативне відключення від електропостачання державних шахт чи компанії «Вода Донбасу» (за аналогією з іншими споживачами енергії) ставить під загрозу життєдіяльність всієї області - як окупованої, так і контрольованої українським урядом території, становить потенційну екологічну й соціальну загрозу й іншим регіонам країни", - пише голова ОДА. 

Куць подякував усім учасникам наради за розуміння ситуації і єдину позицію щодо необхідності зберегти стабільність постачання енергоресурсів в область.

#Покровська #водопостачання #Куць #Мирноград
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...