• Главная
  • Безпечні канікули. Поради покровчанам від співробітників поліції
14:10, 29 марта 2019 г.

Безпечні канікули. Поради покровчанам від співробітників поліції

В школах Покровська розпочалися весняні канікули. Тож, правоохоронці просять батьків не полінуватися і нагадати дітям основні правила безпечної поведінки.

Як показує практика, у період весняних канікул неповнолітні часто залишаються без батьківського нагляду, а то й взагалі – самі вдома. Шукаючи собі розваг, вони нерідко потрапляють у халепу.

Правоохоронці застерігають батьків: безпека дітей насамперед у ваших руках! Залишаючи дітей одних удома, нагадайте їм, що ножі, ножиці, голки не лише потрібні у побуті речі, а й можлива небезпека, якщо із ними поводитися легковажно. Це ж стосується газової плити та електронагрівальних приладів. Декілька разів наголосіть дітям, аби вони не впускали до квартири сторонніх, а ще краще — узагалі забороніть відчиняти двері, якщо вас немає поруч. Крім того, залишаючи їх навіть ненадовго, нагадайте  про контактні телефони поліції, пожежної та швидкої допомоги. Підтримуйте постійний зв’язок з дитиною!

Ніколи не зайвим буде повторити для дітей «урок» безпечної поведінки на вулиці. Найперше, накладіть заборону на розмови з незнайомцями, поясніть, що від чужих дорослих у жодному разі не можна приймати солодощі, гроші, тощо, чи кудись із ними йти.

Батькам необхідно ще раз детально пояснити дітям про важливість дотримання правил дорожнього руху, оскільки головною причиною дитячого травматизму на дорогах є їх неуважність, невміння орієнтуватися в дорожній ситуації, що швидко міняється.

Водіям транспортних засобів теж необхідно бути надзвичайно уважними у цю пору. Часто поведінка дітей на дорозі є непередбачуваною. Тож кермувальникам варто пильно стежити за дорогою, особливо на перехрестях, поблизу пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, місць відпочинку дітей.

Нехай відпочинок буде цікавим, насиченим та безпечним!

#Покровськ #безпечні #канікули
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...