• Мирноградські танцюристи вдало виступили на Чемпіонаті України зі спортивних танців серед юніорів
10:00, 4 квітня 2019 р.

Наприкінці березня в місті Луцьку проходили відкриті рейтингові змагання «Volyn Open - 2019», в рамках яких відбувся Чемпіонат України зі спортивних танців серед Юніорів (14-15 років). Турнір відбувся у великому розважальному комплексі «Адреналін Сіті» та зібрав понад 250 учасників з усіх куточків України та Молдови. В чемпіонаті змагалися 35 пар учасниць з 9 областей. Команда Донецької області в складі якої входили пари КПНЗ ДЮСШ Мирноградської міської ради та м. Лиману, стала найкращою, виборовши перше місце. У фіналі танцювали 2 мирноградські пари: Тимур Латипов (НВК) - Аліна Кубрак (ЗОШ № 5) та Артем Коперсак (ЗОШ № 9) - Вікторія Самойленко (НВК).

Мирноградські пари також показали гарні результати в індивідуальній першості у рейтингових змаганнях «Volyn Open - 2019»: Сергій Коперсак (ЗОШ № 9) - Сабіна Молчанова (Новоекономічна ЗОШ) посіли 4 перших та 1 третє місця; Артем Коперсак (ЗОШ № 9) - Вікторія Самойленко (НВК) 2 перших та 1 друге місце; Тимур Латипов (НВК) - Аліна Кубрак (ЗОШ № 5) 4 других місця; Григорій Згодько (ЗОШ № 5) - Софія Комарницька (НВК) 1 місце; Нікіта Муравйов (ліцей «Гармонія») - Карина Федорова (ЗОШ № 5) 2 місце.

Також, в рамках змагань відбувалися майстер-класи з багаторазовим чемпіоном Європи та Польщі у Європейській програмі з Мареком Косатим. Слід зазначити, що багаторазовий чемпіон Європи запросив мирноградських танцюристів на тренувальні збори до Польщі