
10:02, 22 квітня 2019 р.
Сьогодні на шахті «1/3 Новогродівська» відбулося загорання вугілля
Сьогодні вранці, 22 квітня, на шахті «1/3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» відбулося загорання вугілля. Про це у Фейсбук повідомляє голова НПГУ Михайло Волинець.
У результаті злагоджених дій інженерної служби шахти та бійців гірничорятувальної служби України пожежу вдалося ліквідувати.
"Спочатку було включено в дію план ліквідації аварії та проведено реверс – шахтарів видавали на поверхню по запасним виходам. Гірничим рятувальникам вдалося загасити пожежу", - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня