• Головна
  • «Мирноградвугілля» заборгувало Фонду соціального страхування більш ніж 37 мільйонів гривень
16:45, 26 квітня 2019 р.

«Мирноградвугілля» заборгувало Фонду соціального страхування більш ніж 37 мільйонів гривень

Згідно поданим звітам про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за грудень 2018 року, найбільший борг зі сплати єдиного соціального внеску у м. Мирнограді мали відокремлені підрозділи державного підприємства «Мирноградвугілля» - 34847891,66 грн.

Заборгованість страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України по Мирноградському міському відділенню управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області станом на 01.04.2019 року складає 37 616 227,46 грн.

Відповідно до розділу VIII Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» стягнення заборгованості із сплати страхових внесків за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування та сум штрафних санкцій, нарахованих та/або не сплачених у період до 1 січня 2011 року, у тому числі страхових внесків, строк сплати яких на 1 січня 2011 року не настав, здійснюється Фондом соціального страхування України (правонаступник Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності), відповідно до законодавства, що діяло на момент виникнення такої заборгованості або застосування штрафних санкцій.

На період до повного стягнення заборгованості із сплати страхових внесків за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування та сум штрафних санкцій, нарахованих та/або не сплачених у період до 1 січня 2011 року, в тому числі нарахованих внесків, строк сплати яких на 1 січня 2011 року не настав, та відповідних штрафних санкцій за Фондом соціального страхування України зберігаються повноваження щодо контролю за правильністю нарахування, своєчасністю сплати страхових внесків, застосування фінансових санкцій, якими вони були наділені до набрання чинності цим Законом.

Мирноградським міським відділенням проводиться постійна робота по стягненню заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду. На всю суму заборгованості винесені судові рішення про стягнення на користь Фонду. Державною виконавчою службою відкриті виконавчі провадження. Відділенням здійснюється постійний контроль за заходами, проведеними виконавчою службою по примусовому стягненню заборгованості; щомісячно перелік страхувальників-боржників подається до прокуратури, боржники запрошуються на засідання комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі, забезпечення податкових та інших надходжень та запобіганню неплатоспроможності підприємств. Кредиторські вимоги Фонду до страхувальників – банкрутів, та тих, що ліквідуються з інших підстав, заявлені та визнані у повному обсязі, включені до реєстру вимог кредиторів.

Страхувальники повинні усвідомлювати, що несплата заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду, тягне за собою затримку щомісячних страхових виплат, матеріального забезпечення застрахованим особам, надання медико-соціальних послуг. Про це повідомляють у Мирноградському Фонді соціального страхування.

Нагадаємо, що основними завданнями Фонду соціального страхування України є реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування; надання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг відповідно до Закону; профілактика нещасних випадків.

Відповідно до ст.11 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» одним з джерел формування коштів Фонду є страхові внески страхувальників та застрахованих осіб.

Нормами ст.12 Закону визначено, що кошти, які надходять до Фонду від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (9,3759 %) повинні забезпечувати виплату застрахованим особам матеріального забезпечення та надання медико - соціальних послуг, фінансування заходів з профілактики страхових випадків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #шахты #задолженность
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...