Фахівець пенсійної служби надала консультації мешканцям Покровського району

02 травня 2019 року заступник начальника відділу обслуговування громадян № 1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Оксана Васильченко провела виїзний прийом громадян в агентському пункті Сергіївської сільської ради.

Оксана Васильченко розповіла про призначення різних видів пенсій, порядок перерахунку пенсійних виплат та складових, які справляють визначальний вплив на обчислення їх розміру. Повідомила про підвищення вимог до тривалості страхового стажу, необхідної для реалізації права на пенсійне забезпечення, механізм виплати Пенсійним фондом коштів для розрахунків за комунальні послуги пенсіонерам, які одержують субсидії.

Фахівець пенсійної служби надала консультації мешканцям Покровського району, фото-1

Заступник начальника відділу надала пояснення громадянам щодо електронних послуг пенсійної служби, порядку реєстрації на Веб-порталі Пенсійного фонду та закликала користуватись електронними сервісами Пенсійної служби для оперативного отримання корисної інформації з пенсійного забезпечення.

Також Фахівець фонду запропонувала громадянам виготовляти електронні пенсійні посвідчення, які є платіжними картками і дозволяють повноцінно користуватися всіма державними електронними сервісами.

ПФУ Покровський район фахівці консультації
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25