• Головна
  • Майбутніх пенсіонерів Мирнограду навчали використовувати веб-портал
13:19, 6 травня 2019 р.

Майбутніх пенсіонерів Мирнограду навчали використовувати веб-портал

06 травня 2019 року головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ольга Ліщук в рамках проведення заходу «Школа майбутнього пенсіонер» провела майстер-клас на тему: «Як зареєструватись та стати користувачем особистого кабінету веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Під час майстер-класу скориставшись спеціально облаштованним для відвідувачів місцем працівник Фонду ознайомила бажаючих із всіма етапами реєстрації та наявною інформацією, послугами які можливо отримати за допомогою Веб - порталу.

Майбутніх пенсіонерів Мирнограду навчали використовувати веб-портал, фото-1

На «уроці» в «Школі майбутнього пенсіонера» спеціаліст наголосила на тому, що про пенсію потрібно дбати завчасно, не погоджуючись на тіньові схеми працевлаштування та обов’язково контролювати сплату єдиного соціального внеску. Для цього і працює веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, який надає можливість контролювати свої дані дистанційно не виходячи з дому.

Також Ольга Ліщук акцентувала увагу на сервісі обслуговування СМС-інформування, за допомогою якого Пенсійний фонд України інформує про всі зміни, які відбуваються в пенсійній справі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #пенсіонер #веб-портал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити