Важлива інформація від Мирноградського міського ВДВС щодо стягнення аліментів

На виконанні у Мирноградському міському відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області станом на 01.05.2019 перебуває 1013 виконавчий документ про стягнення аліментів, з них по 656 виконавчим документам утримання проводяться з доходу боржника.

На даний час запроваджено публічний реєстр боржників аліментів в загальному доступі за посиланням https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors. До цієї  "дошки ганьби" потраплятиме інформація щодо кожного без винятку неплатника аліментів, в адресу якого відкрито виконавче провадження по несплаті аліментів більше 3 місяців. Так, по місту Мирноград до реєстру потрапив 331 боржник.

Боржники віднині отримають значні обмеження за свою безвідповідальну поведінку. 6 лютого 2018 року набрав чинності Закон України «Про посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів.»

До боржників, які мають заборгованості у сплаті аліментів за 4 місяці чи більше,  відтепер згідно закону можуть застосовувати різні види покарань:

– позбавлення права виїзду за кордон до ліквідації заборгованості;
–вилучення прав на керування транспортним засобом;
– обмеження права користування вогнепальною, мисливською чи пневматичною зброєю;
– суспільно корисні роботи.

У законі також зазначено, що аліменти є власністю дитини, а той з батьків, на ім'я кого вони виплачуються, розпоряджається аліментами виключно за цільовим призначенням в інтересах дитини.

Про це повідомляють на офіційному сайті Мирноградської міської ради.

Мирноград алименты отчет
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25