Діти випадають із вікон: поради покровчанам, як захистити свою дитину від подібного?

Діти випадають із вікон: поради покровчанам, як захистити свою дитину від подібного?

Більшість батьків не вірить, що дитині може щось загрожувати у власній квартирі, коли вони знаходяться за стінкою. Дорослі недооцінюють, наскільки швидко може рухатись їхня дитина. З приходом теплих днів, зростає сумна статистика - десятки дітей випадають з вікон.

Для кожного із батьків життя дитини - безцінний дар. У метушні днів і повсякденних турбот наші малюки непомітно дорослішають і постійно дивують батьків новими вміннями та навичками.

Від дверей дитячої кімнати до вікна - 4 кроки. Дитина долає цю відстань за декілька секунд, ще секунда - і малюк на підвіконні. Якщо вікно закрито лише москітною сіткою, то маляті може здатися, що це - стійка конструкція. Але за найменшого зусилля сітка випадає з вікна разом із тим, хто на неї обперся. У неї інша функція - це перешкода тільки для комах і не більше, вона не призначена для утримання дітей і точно не зможе запобігти випаданню дитини з вікна.

Тому поліція просить бути гранично уважними та дотримуватись елементарних правил безпеки, які можуть врятувати дитині життя:

не залишайте маленьких дітей одних в кімнаті з відкритими або незахищеними вікнами приберіть від вікна стільці, тумби, коробки та інші речі, які можуть допомогти дитині залізти на підвіконня коли дитина вдома – відкривайте вікна тільки на вертикальне провітрювання не дозволяйте дитині гратися на підвіконні розказуйте дітям про небезпеку відкритих вікон.

Покровський відділ поліції
діти випадають з_вікон Покровськ поради
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии