В Мирнограді провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо легалізації трудових відносин

Днями головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Катерина Цуканова разом з інспектором праці Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Альоною Жмуренко у рамках кампанії «Допоможи своєму майбутньому» провела інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення та підприємців м. Мирнограда.

Мета цієї кампанії – змусити кожну людину замислитися, що неоформлені належним чином трудові відносини – це великий ризик для їх пенсійного забезпечення в майбутньому.

Катерина Цуканова пояснила мешканцям м. Мирнограду, що формула розрахунку пенсії залежить від розміру пенсії, страхового стажу та заробітку, якщо сума нарахованої заробітної плати менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно нарахованій заробітній платі. Тому, чим більший заробіток, з якого сплачено єдиний соціальний внесок, тим більшою пенсія буде у майбутньому.

Також під час заходу головний спеціаліст розповіла про засоби здійснення контролю за набуттям страхового стажу та сплатою страхових внесків - за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України.

Про це повідомляють у Покровському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України.

Мирноград ПФУ информирование
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии