
16:02, 17 травня 2019 р.
Стала відома дата підписання Меморандум про партнерство шахтарських міст і створення “Платформи сталого розвитку”
Історична подія відбудеться у Покровську 21 травня 2019 року. Керівники місцевої влади та громадських організацій шести шахтарських міст (Вугледар, Добропілля, Мирноград, Новогродівка, Покровськ, Селидове), а також Торгово-промислової палати Донецької області підпишуть Меморандум про партнерство і створення Платформи сталого розвитку вугільних міст Донецької області.
Таке об’єднання має допомогти консолідувати зусилля органів місцевого самоврядування, представників громадськості та бізнес-середовища задля сталого економічного розвитку регіону, зміцнення партнерства в рамках соціально-економічного розвитку населених пунктів і підвищення рівня добробуту населення шляхом стимулювання розвитку інноваційних підприємств, диверсифікації економіки та впровадження соціальних інновацій.
Підписантами Меморандуму виступають:
голова Вугледарської міської ради Донецької області Сілич Андрій;
перший заступник голови Добропільської міської ради Донецької області Кормільцев Олексій;
голова Мирноградської міської ради Донецької області Брикалов Олександр;
голова Новогродівський міській ради Донецької області Білецька Людмила;
голова Покровської міської ради Донецької області Требушкін Руслан;
голова Селидівської міської ради Донецької області Ремізов Віктор;
президент Донецької торгово-промислової палати Ануфрієв Максим;
голова Громадської організації «Добропільський центр молоді «ДОБРО» Орос Володимир;
голова Громадської організації «Платформа ініціатив «МУВ» Кухлєв Антон;
директор Громадської організації «Агенція Розвитку Вугледара» Сорокін Федор.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня