Співробітникам станції швидкої допомоги Мирнограда розповіли про зміни в пенсійному законодавстві

15-го травня заступник начальника відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Юлія Баутіна провела зустріч з трудовим колективом на станції швидкої медичної допомоги м. Мирнограда.

Юлія Баутіна розповіла про зміни в пенсійному законодавстві у поточному році, призначення пенсій за вислугу років працівникам медичних структур, складові пенсійних виплат та критерії, від яких залежить розмір пенсії, право на перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам.

Заступник начальника відділу повідомила про обов’язковість страхового стажу для виходу на пенсію, використання сервісів Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, де можливо отримати індивідуальні відомості, які містять інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками.

Наприкінці заходу фахівець Фонду надала інформацію щодо газети «Пенсійний кур’єр», видання на сторінках якого завжди можна знайти актуальну інформацію з питань пенсійного забезпечення. Про це повідомляють у Покровському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України.

Співробітникам станції швидкої допомоги Мирнограда розповіли про зміни в пенсійному законодавстві, фото-1 Співробітникам станції швидкої допомоги Мирнограда розповіли про зміни в пенсійному законодавстві, фото-2 Співробітникам станції швидкої допомоги Мирнограда розповіли про зміни в пенсійному законодавстві, фото-3
Мирноград ПФУ информирование
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25