Послуга портації зі збереженням повного мобільного номера

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð¼Ð¾Ð±Ð¸Ð»ÑÐ½Ð°Ñ ÑвÑзÑ
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð¼Ð¾Ð±Ð¸Ð»ÑÐ½Ð°Ñ ÑвÑзÑ

            Сьогодні номер вашого мобільного телефону є досить важливим не тільки для постійного зв’язку зі своїми рідними, знайомими, друзями,  колегами,  а й номер вашого телефону є сполучним ланцюгом із багатьма важливими  функціями:

- номер вашого мобільного телефону пов'язаний з банківськими картками та рахунками,  дисконтними картками, різними послугами;

- на ваш номер приходять різні важливі інформаційні повідомлення, наприклад, об отриманні посилок та інше;

- завдяки номеру телефону кожен маєте змогу  авторизуватися на різних сайтах та мобільних додатках, в тому числі пов’язати акаунти у соцмережах та інше. 

                                  Важливість збереження номера мобільного телефона

            Сьогодні номер мобільного телефону вже майже є способом ідентифікації особи. Саме тому для переважної більшості людей,  які досить довго користуються послугами одного мобільного оператора  є досить важливим збереження власного номеру  мобільного телефону і з якими пов’язана значна більшість важливих зв’язків.

            Однак,  сьогодні тарифні плани  у операторів мобільного зв’язку постійно зростають, змінюються  умови надання послуг та дії тарифних планів, зростає кількість пропозицій послуг, які входять до тарифного плану. Саме це і спонукає людей змінювати мобільних операторів та  відповідно номера мобільних телефонів. Деякі оператори пропонують послугу, яка дозволяє інформувати людей, які будуть дзвонити на ваш колишній номер, що ваш номер змінено. Проте це не дозволяє зберігати зв'язок вашого колишнього номера із багатьма досить важливими функціями.

Але зараз  завдяки послузі  Mobile Number Portability (MNP) можливо змінити  оператора,  який надає послуги мобільного зв’язку із повним збереженням  номера свого мобільного телефону,навіть із кодом попереднього оператора.

          Що треба зробити, що зберегти ваш номер мобільного телефону при зміні мобільного оператора

            Спочатку потрібно впевнитися, що ваш номер вже зареєстрований на вас. Це доступно для абонентів, які використовують послуги передплаченого зв'язку або мають контракт з мобільним оператором про надання послуг. Якщо ваш номер ще не зареєстрований, тоді  треба пройти процедуру реєстрації https://mnp.com.ua/uk/. Потім подати заявку на отримання послуги новому оператору зв'язку. Після отримання згоди на перенесення номера, ви вже маєте змогу отримати нову сім-карту з вашим номером в будь-якому фірмовому представництві обраного вами оператора.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25