У Мирнограді правоохоронець разом із шкільним медіатором допомогли двом неповнолітнім хлопцям вирішити давній конфлікт

Двоє учнів 5 та 9 класу ліцею «Гармонія» ні як не могли порозумітися та постійно сварилися й ображали один одного. Щоб налагодити між хлопцями стосунки, до справи долучились інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук та медіатор даного навчального закладу – учениця 8 класу.

Так, правоохоронцем та дівчиною-медіатором було прийняте спільне рішення запропонувати конфліктуючим сторонам разом із ними сісти за «стіл переговорів». Обидва хлопця погодились зустрітися і поговорити в присутності посередників про існуючу проблему. Так, в ході спілкування, учені 5 та 9 класу мали змогу висловити що чи хто на їхню думку є причиною конфлікту, а також пояснити свою поведінку по відношенню до опонента.

Обидва медіатора вислухали аргументацію кожного учасника переговорів, а потім пояснили хлопцям, що кожен з них має право на свою думку, однак слід враховувати й інтереси інших та краще знайти собі однодумців, ніж порушувати шкільну дисципліну. В результаті, учні домовились більше не конфліктувати й спілкуватися без агресії один до одного.

У Мирнограді правоохоронець разом із шкільним медіатором допомогли двом неповнолітнім хлопцям вирішити давній конфлікт, фото-1

«Дуже добре, що ми допомогли хлопцям «почути» один одного, знайти порозуміння, враховуючи інтереси кожного. Я сподіваюсь, що діти зрозуміють, якщо не вдається вирішити конфлікт самостійно, то можна звернутись за допомогою, і тебе завжди почують та допоможуть»,- зауважив інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук.

Покровський відділ поліції
учні конфлікт Мирноград поліція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25