В Мирнограді провели виїзний прийом громадян в агентському пункті Пенсійного фонду України

Сьогодні, 28-го травня головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограда.

Під час прийому звернулися пенсіонери, застраховані особи стосовно питань призначення пенсії за віком, можливості дострокового виходу на пенсію, змін в чинному пенсійному законодавстві, отримання пенсійних виплат через банківські установи та одержання допомоги у витребуванні документів, необхідних для визначення права на призначення пенсій.

Олена Дробоног відповіла на запитання громадян щодо зарахування страхового стажу відповідно сплачених внесків. Також головний спеціаліст поінформувала мешканців м. Мирнограду про послуги, які надаються Пенсійним фондом України, а саме інформаційні можливості Веб-порталу ПФУ, смс-інформування застрахованих осіб і пенсіонерів та отримання довідок з QR-кодом.

Про це повідомляють у Покровському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України.

В Мирнограді провели виїзний прийом громадян в агентському пункті Пенсійного фонду України, фото-1 В Мирнограді провели виїзний прийом громадян в агентському пункті Пенсійного фонду України, фото-2 В Мирнограді провели виїзний прийом громадян в агентському пункті Пенсійного фонду України, фото-3
Мирноград ПФУ прийом
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25