В Мирнограді правоохоронці зустрілися із випускниками місцевої школи й запросили їх на навчання до вишів системи МВС

Майбутні абітурієнти однієї з мирноградських шкіл почули від поліцейських важливі настанови, які допоможуть молоді зробити правильний вибір своєї майбутньої професії. Також правоохоронці запросили дівчат та хлопців приєднатися до великої поліцейської родини.

В Мирнограді правоохоронці зустрілися із випускниками місцевої школи й запросили їх на навчання до вишів системи МВС, фото-1

Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області впроваджується масштабний профорієнтаційний проект «Приєднуйся», направлений на зміцнення кадрового потенціалу, зменшення некомплекту посад у поліції Донеччини. Так, начальник слідчого відділу Мирноградського відділення поліції Олександр Пєтков завітав до випускників 11-А класу ЗОШ №8 для того, аби привітати їх із закінченням школи та розповісти про переваги роботи в поліції.

В Мирнограді правоохоронці зустрілися із випускниками місцевої школи й запросили їх на навчання до вишів системи МВС, фото-2

Свій виступ Олександр Вікторович розпочав з того, що розповів дівчатам та хлопцям про роботу поліцейських, про те як затримують злочинців, як попереджують злочини, які технології використовують правоохоронці у своїй роботі та якими здібностями потрібно володіти щоб стати поліцейським. Окремо зупинився правоохоронець на особливостях роботи відділу, який він очолює. Олександр Пєтков зазначив, слідчий – це юрист, здатний розібратися в будь-яких правових питаннях і зобов'язаний знати все. В роботі слідчому допомагає нестандартне мислення, спостережливість, комунікабельність, терпіння, вміння слухати, здатність концентруватися на предметі пізнання. Важлива також і фізична витримка та підготовка, тому тих юнаків та дівчат, хто відчуває в собі ці якості, Олександр Вікторович запросив до себе у відділ і пообіцяв підтримку зі свого боку.

В Мирнограді правоохоронці зустрілися із випускниками місцевої школи й запросили їх на навчання до вишів системи МВС, фото-3

«Робота правоохоронця складна та в той же час цікава. Поліцейський - це людина, яка завжди і за будь-яких обставин прийде на допомогу тим, хто її потребує. Я сподіваюся, що і серед вас є ті, хто у майбутньому обере для себе професію поліцейського»,- звернувся до учнів начальник слідчого відділу Мирноградського відділення поліції Олександр Пєтков.

Мирноград правоохоронці запросили навчання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25