У школах Родинського пролунав останній дзвоник

У школах Родинського пролунав останній дзвоник

Ось і промайнув ще один навчальний рік. Зранку 31 травня в усіх школах міста Родинське пролунав останній дзвоник, який сповістив школярів про початок літніх канікул, а випускників покликав у доросле життя.

Останній дзвоник розпочався з Гімну України.

«Величезні слова подяки вчителям за знання, які ви даєте нашим дітям. Ми розуміємо, як вам нелегко знайти підхід до кожної дитини. Дякувати батькам! Ви дбаєте про дітей, їх розвиток, відпочинок і здоров'я. Мої найщиріші побажання випускникам. Сьогодні для вас звучить останній дзвінок. Це старт усвідомленого дорослого життя. Бажаю, щоб у вас все вийшло, все в житті складалося і ви завжди могли пишатися своїм містом», - до всіх з вітальним словом звернулась директорка ОШ №8.

Як завжди, цього дня в школах міста панував святковий настрій, лунали слова щирих привітань, нагороджували найздібніших учнів, говорили напутні слова випускникам.

Як це було – дивіться на фото від “06239”.

У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-1 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-2 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-3 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-4 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-5 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-6 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-7 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-8 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-9 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-10 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-11 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-12 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-13 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-14 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-15 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-16 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-17 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-18 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-19 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-20 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-21 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-22 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-23 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-24 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-25 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-26 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-27 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-28 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-29 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-30 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-31 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-32 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-33 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-34 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-35 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-36 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-37 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-38 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-39 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-40 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-41 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-42 У школах Родинського пролунав останній дзвоник , фото-43
школи Родинського останній дзвоник
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25