![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
09:28, 11 червня 2019 р.
Покровчанам та мирноградчанам радять дотримуватись правил пожежної безпеки поблизу хлібних масивів
![Покровчанам та мирноградчанам радять дотримуватись правил пожежної ... Покровчанам та мирноградчанам радять дотримуватись правил пожежної безпеки поблизу хлібних масивів](/dist-assets/images/cap.jpg)
В наслідок необачливості, халатності та часто через незнання правил пожежної безпеки виникає пожежа. Більшість пожеж на хлібних масивах виникає в наслідок необережного поводження з вогнем громадян, через іскри, які вилітають з вихлопних труб двигунів машин, тракторів, комбайнів, а також через пустощі дітей з вогнем. Із настанням сухої та спекотної погоди значно зростає вірогідність виникнення пожеж.
За минулий період часу, в м. Покровську, Мирнограді, Покровському районі виникло 105 пожеж, збиток від яких склав 4 млн 299 тис. 497 гривень. При пожежах загинуло 2 осіби, 4 особи зазнали травмувань.
Страшну силу нестримного вогню, особливо під час збирання хлібу, знають і хлібороби. Знайте – в сільській місцевості через віддаленість населених пунктів час прибуття пожежних підрозділів за тривогою здебільшого складає 35-40 хвилин.
Для збереження нового урожаю, недопущення втрат від вогню необхідно всього лише дотримання пожежної безпеки під час збору зернових:
- На вихлопні труби двигунів тракторів, комбайнів, автомобілів необхідно встановлювати іскрогасники, перевірити технічний стан техніки, яка приймає участь в зборі урожаю, обладнати їх перевіреними первинними засобами пожежогасіння.
- Хлібні поля обкосити та оборати чотирьохметровою смугою.
- Закрити тимчасові дороги та стежки, які проходять через хлібні масиви та поблизу них.
- Вздовж дороги обов’язково необхідно встановити попереджувальні знаки та панно з правил пожежної безпеки.
В першу чергу при виникненні пожежі необхідно викликати пожежну охорону за телефоном «101» та приступати до гасіння пожежі.
![Покровчанам та мирноградчанам радять дотримуватись правил ..., фото-1 Покровчанам та мирноградчанам радять дотримуватись правил пожежної безпеки поблизу хлібних масивів, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...