• Головна
  • У Покровську розпочато підготовку до "Залізняк-fest"
17:41, 11 червня 2019 р.

У Покровську розпочато підготовку до "Залізняк-fest"

У Покровську розпочато підготовку до "Залізняк-fest"

Минулого року, 1 червня, в місті Покровськ у сквері Соборному біля громадського простору «Залізняк» було проведено фестиваль «Залізняк-fest», присвячений нашому земляку, відомому фотографу, літописцю нашого краю Марку Микитовичу Залізняку. В цьому році фестиваль буде проходити вдруге, і аби залучити якомога більше молоді було вирішено провести його у вересні. Тематика фестивалю залишається незмінною – популяризація фотосправи та відродження кращих традицій фотографування.

Сьогодні на просторах Інтернету можна зустріти безліч фотопроектів, які привертають до себе увагу. Зазвичай це серія світлин, які об’єднанні спільною метою чи думкою, яку фотограф хотів донести до глядача. Ці фотопроекти бувають досить різними в залежності від способу їх створення, сюжету, тематики та основної ідеї. За допомогою таких проектів фотографи демонструють свій світогляд та погляд на життя, акцентують увагу на проблемах суспільства та закликають до їх вирішення.

Цього року організатори фестивалю в рамках «Залізкя-fest» вирішили створити виставку-галерею «Фотосвіт Покровська» на якій будь представлені серії світлин присвячені місту Покровськ та його жителям. Ідеї для створення фотопроекту можуть буди різними, наприклад: «Через декілька років» (відтворення дитячих фотографій, фотофіксація улюблених місць тощо), «Як я провів літо», «Фрагментарні знімки» та будь які інші, які допоможуть фотографам розкрити свою любов до рідного міста та його мешканців.

У Покровську розпочато підготовку до "Залізняк-fest", фото-1

Через кілька років (фото з Інтернету)

У Покровську розпочато підготовку до "Залізняк-fest", фото-2

Через кілька років (фото з Інтернету)

Untitled collage

Untitled collage

Як я провів літо (фото з Інтернету)

Тож запрошуємо всіх бажаючих долучитися до формування виставки-галереї. Створити фотопроект можна як в індивідуальному порядку так і в групі однодумців.

Якщо Вас зацікавила ідея за додатковою інформацією ви можете звертатися до КЗ «Покровський історичний музей» або за телефоном 2-09-45.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #Залізняк_fest #фестиваль
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...