
09:28, 18 червня 2019 р.
В Мирнограді пройшов урочистий святковий концерт та нагородження до Дня медичного працівника
14-го червня в мирноградському ПК "Україна" пройшов урочистий святковий концерт та нагородження до Дня медичного працівника.
Слід зазначити, що у ході свята привітання приймали медики КНП «Мирноградський Центр первинної медико-санітарної допомоги», Мирноградської центральної міської лікарні, Відділу освіти Мирноградської міської ради, Станції швидкої медичної допомоги м. Мирнограда – ВСП КЛПУ «ОЦЕМД та МК», КЛПУ «Міська інфекційна лікарня м. Мирнограда», ДП «Мирноградвугілля», 10 ВГРЗ.
Під час концерту медиків привітала міська влада Мирнограда, а також вихованці танцювальних та вокальних колективів.







Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня