![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
16:16, 21 червня 2019 р.
Страхування «АТОшніков». Покровська міськрада виділить кошти на страхування учасників АТО
![Страхування «АТОшніков». Покровська міськрада виділить кошти на стр... Страхування «АТОшніков». Покровська міськрада виділить кошти на страхування учасників АТО](/dist-assets/images/cap.jpg)
Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області повідомляє наступне:
З місцевого бюджету виділено кошти на закупівлю послуг зі страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я особам, які приймали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.
На даний час триває процедура з укладання договору зі страховою компанією.
УСЗН ЗАПРОШУЄ УЧАСНИКІВ АТО звернутися до управління для надання письмової згоди про включення до списку на медичне страхування за адресою:м.Покровськ, вул.Поштова, 22, каб.29
Також наголошують, що всі витрати зі страхування осіб здійснюватимуться за рахунок коштів місцевого бюджету. Застраховані особи жодних витрат не несуть.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...