
10:10, 2 липня 2019 р.
Шахту «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» частково відключено від електропостачання - Волинець
Шахту «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» частково відключена від електропостачання, про це у Фейсбук пише голова НПГУ Михайло Волинець.
"Щойно заступник голови первинної профспілкової організації НПГУ шахта «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» Сергій Ципкаленко повідомив, що підприємство з 12-ї години частково відключено від електропостачання. Знеструмлені котельня і скіповий підйомник, припинено видобуток вугілля. З ранку шахта працювала у звичному режимі. Наразі керівництво копальні разом з профспілками вирішують питання щодо безперебійного постачання електричної енергії на підприємство.", - про це вчора, 1-го липня повідомив Михайло Волинець.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня