![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
10:39, 2 липня 2019 р.
Покровські правоохоронці пройшли перевірку на боєготовність
Сьогодні о 6.30 ранку для співробітників Покровського відділу поліції пролунав сигнал «Тривога». На прибуття до визначеного місця та екіпіровку поліцейським було дано годину. Мета – відпрацювання екстреного реагування на зміну оперативного стану.
![Покровські правоохоронці пройшли перевірку на боєготовність, фото-1 Покровські правоохоронці пройшли перевірку на боєготовність, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Після прибуття у підрозділ, повністю екіпіровані поліцейські пройшли ретельну перевірку зовнішнього вигляду та були проінструктовані щодо першочергових дій у разі ускладнення оперативної обстановки.
![Покровські правоохоронці пройшли перевірку на боєготовність, фото-2 Покровські правоохоронці пройшли перевірку на боєготовність, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Покровські правоохоронці пройшли перевірку на боєготовність, фото-3 Покровські правоохоронці пройшли перевірку на боєготовність, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Тренування показало, що правоохоронці готові до будь якої небезпечної ситуації, а їхні дії чіткі й скоординовані.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...