
11:34, 4 липня 2019 р.
Учні мирноградської ЗОШ №5 ім.Валерія Доценка відправились на відпочинок до Угорщини
У рамках реалізації проекту «Книга Добра» та за підтримки угорського уряду, Державного самоврядування українців Угорщини та інших меценатів БО "Благодійний Фонд "Чисті серцем" було організовано поїздку для маленьких мирноградців, учнів ЗОШ №5 ім.Валерія Доценка, до Угорщини на о. Веленце.
Кожен день закордонного відпочинку насичений різноманітною програмою: катання на байдарках, поїздка у Сканзен (музей міні замків), концерт гітари та флейти, Ronk var (музей на свіжому повітрі) і обов'язково купання в озері, розтошовоному біля готелю. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє радник Мирноградського міського голови Тамара Прокопова.





Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня