• Главная
  • У Покровську відкрито Інклюзивно-ресурсний центр
ФОТО
09:24, 4 июля 2019 г.

У Покровську відкрито Інклюзивно-ресурсний центр

ФОТО
У Покровську відкрито Інклюзивно-ресурсний центр

Вчора, 3 липня, у Покровську відкрито Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) утворений на базі психолого-медико-педагогічної комісії (ПМПК).

Відтепер ІРЦ має створити відповідну платформу для конструктивного діалогу між батьками й закладом освіти, у сфері раннього втручання послуг для дітей з особливими освітніми потребами, з порушеннями розвитку, інвалідності і це втручання відбудеться швидше за активної участі батьків які мають особливих дітей.

У інклюзивно-ресурсному центрі діти отримають: тестування, консультацію, корекцію, адаптацію, абілітацію і підготовку до навчання, направлення у звичайну або спеціалізовану школу й отримання рекомендацій на узгодження й затвердження ІПР (індивідуальна програма реабілітації) з вказівкою на вади для реабілітації.

Діяльність ІРЦ забезпечать педагогічні працівники, які мають вищу освіту. Звернутися в ІРЦ можуть і батьки цілком здорової дитини, що має деякі труднощі – наприклад, проблеми з промовою, дикцією. Тут же готові прийняти обдаровану дитину і розробити для неї програму прискореного навчання.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #відкрито #Інклюзивно-ресурсний #центр
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...