![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
10:00, 5 липня 2019 р.
«До бібліотеки всією родиною!» - в Мирнограді відбулась книжкова акція
3-го липня відділ обслуговування мирноградської Центральної міської бібліотеки розпочав цикл акцій, спрямованих на поєднання найкращих літніх локацій і читання. Отже, бібліотечні працівники вирушили до парку та ігрових майданчиків, щоб знайти нових друзів, а до бібліотеки приєднати нових користувачів.
Акція відбулась під гаслами: «До бібліотеки всією родиною!» та «Ваше літо не для нудьги, якщо книгу взяли в руки». Кожна людина знайшла свою книгу на найближчий час, і пригадала свою улюблену книжкову історію та пригоду, пов´язану з нею.
"Літо триває три місяці. Але проходить так швидко. Не гай час - читай!", - зазначає на своїй сторінці у Фейсбук радник Мирноградського міського голови Тамара Прокопова.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...