• Главная
  • В Мирнограді оголосили тендер на виконання комплексу робіт з капітального ремонту будівлі поліклініки
11:00, 5 июля 2019 г.

В Мирнограді оголосили тендер на виконання комплексу робіт з капітального ремонту будівлі поліклініки

Мирноградська міська рада та НКП "Мирноградська ЦМЛ" запрошує до участі у тендері на виконання комплексу робіт з капітального ремонту будівлі поліклініки, за рахунок коштів кредиту і гранту, отриманого від НЕФКО.

Комунальне некомерційне підприємство "Мирноградська міська центральна лікарня" Мирноградської міської ради, надалі – «Замовник», має намір використати частину коштів кредиту і гранту, отриманого від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), на оплату Комплекс енергоефективних заходів з модернізації будівлі поліклініки комунального некомерційного підприємства "Мирноградської міської центральної лікарні" Мирноградської міської ради,  ґа саме «Розробка проектно-кошторисної документації, поставка обладнання та матеріалів, виконання всього комплексу робіт з капітального ремонту будівлі поліклініки комунального некомерційного підприємства "Мирноградської міської центральної лікарні" Мирноградської міської ради, розташованої за адресою: Україна, Донецька область, м. Мирноград, вул. Соборна, 20 Л».

Замовник запрошує Підрядників подавати свої пропозиції для отримання контракту, що фінансуватиметься коштами кредиту та гранту, націленого на придбання:

Лот 1: Фінансовані кредитом устаткування та матеріали на такі заходи: заміна зовнішніх вікон та дверей, утеплення перекриття останнього поверху, модернізація системи опалення. Фінансовані кредитом пов’язані з цим роботи: розробка та експертиза проектно-кошторисної документації з проходженням експертизи та проведенням авторського нагляду, виконання всього комплексу монтажних та демонтажних робіт по даному тендеру, включаючи утилізацію та вивіз демонтованих матеріалів згідно природоохоронних вимог.

Лот 2: Фінансоване грантом устаткування та матеріали на такі заходи: утеплення фасаду та цоколю, улаштування вимощення, капітальний ремонт двоскатного даху, встановлення індивідуального теплового пункту.

Тендери запрошуються для обох лотів: тендери тільки для одного із лотів будуть відхилені. Ціна кожного лоту має бути надана окремо. Устаткування, що буде поставлятися за Лотом 2, буде звільнене від податків.

Щоби бути кваліфікованим для присудження контракту, Учасники тендеру повинні відповідати наступним мінімальним вимогам:

  • Учасник тендеру має фінансовий, технічний та виробничий потенціал та потужності, необхідні для виконання Контракту, а також середньо-річний дохід Учасника протягом попередніх трьох років має бути щонайменше у 2 рази більшим від ціни його тендерної пропозиції. У разі подання тендеру СПКА, лідируючий партнер повинен задовольняти цій вимозі щонайменше на 50%;
  • Учасник тендеру успішно постачав подібні устаткування та роботи іншим замовникам, і виконав, принаймні, п’ять(5) подібних контрактів за останні п’ять років;
  • Учасник тендеру або його агент зможуть виконати взяті на себе гарантійні зобов'язання;
  • Учасник тендеру не є банкрутом і проти нього не відкриті провадження щодо неплатоспроможності або банкрутства відповідно до чинного законодавства;
  • у випадках, коли Учасник тендеру пропонує свої послуги з постачання Устаткування, які він не виготовляє, Учасник повинен засвідчити, що він отримав всі необхідні повноваження від Виробника на постачання Устаткування у країні Замовника;
  • При підготовці тендерної пропозиції, Учасник тендеру має врахувати, що роботи по контракту орієнтовно почнуться в жовтні 2019 року та триватимуть до вересня 2020 року.

У разі запиту відповідного Учасника тендеру тендерні документу будуть йому направлені безоплатно електронною поштою у формі PDF файлів. Якщо буде заявка на отримання паперових документів, то вони будуть надаватися Замовником відповідному Учаснику тендеру на умовах, що узгоджуються ними окремо.

Всі тендери мають подаватись із забезпеченням тендеру у формі декларації про гарантування пропозиції, форма якої міститься у тендерних документах. Метою тендерного забезпечення є гарантування того, що Учасники тендеру будуть відноситись серйозно до їх участі в тендері. 

Переможний учасник тендеру має надати гарантію виконання від авторитетного банку, що є прийнятним для НЕФКО.

Тендери повинні бути надіслані за адресою, вказаною нижче, до 10:00 години 19.08.2019 року, після чого вони будуть відкриті в присутності тих представників Учасників тендеру, які виявлять бажання бути присутніми при відкритті.

Перед-тендерна зустріч для Учасників тендеру із представниками Замовника для відвідання проектних об’єктів та обговорення технічних та процедурних питань відбудеться о 12:00 годині 24.07.2019 року,  за адресою: 85323, Україна, Донецька обл., м. Мирноград, вул. Центральна, 9. Потенційні Учасники тендерів можуть отримати додаткову інформацію, а також ознайомитися та отримати тендерну документацію за адресою:

Заліська Тетяна Геннадіївна – головний бухгалтер комунального некомерційного підприємства "Мирноградської міської центральної лікарні" Мирноградської міської ради,  85323, Україна, Донецька область, м. Мирноград, вул. Соборна, 20

Тел.: +38 050 181 93 69, [email protected]

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #тендер #больница
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...