• Главная
  • У Покровську на базі військового комісаріату створюють територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
11:35, 17 июля 2019 г.

У Покровську на базі військового комісаріату створюють територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

У Покровську на базі військового комісаріату створюють територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

У Покровську тривають системні та комплексні заходи щодо поетапного переходу військового комісаріату у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. Виконання заходів переформування військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки планується завершити до кінця 2019 року.

Сьогодня, 17 липня, приміщення під такий центр урочисто відкрили в місті Покровськ.

Військовий комісар Донецького обласного військового комісаріату полковник Олександр Сергєєв зазначив, що саме створення територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на базі військових комісаріатів передбачає те, що комісаріати в подальшому будуть надавати більший обсяг послуг, система стане автоматизованою, якісною, швидшою та максимально прозорою. Адже слід розуміти, що основними питаннями, з якими звертаються до військових комісаріатів, - це отримання різного роду посвідчень, документів, що вказують на прописку, і військових квитків. Оскільки сьогодні у військкоматах є один-два прийомні дні, громадяни повинні довго очікувати на речі, які мали б отримати одразу. Реформа якраз допоможе зробити процес швидшим та зручнішим.

«Якщо порівняти це з центрами надання адміністративних послуг, то людина приходить, автоматично вноситься інформація до комп’ютера з того чи іншого питання, її скеровують до того чи іншого спеціаліста. Це питання буде вирішено якісно і швидко», – додав міський голова Покровська Руслан Требушкін.

Військовий комісар Покровсько-Ясинуватського ОМВК Ігор Валяєв подякував міській владі за допомогу в оновленні приміщень майбутнього центру.

По завершенню урочистостей усі присутні мали змогу оглянути приміщення центру та переконатися у "прозорості" кімнат.

Тож, ймовірно через півроку, у Покровську замість військкомата офіційно буде працювати центр соціальної підтримки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #військомат #відкриття #територіального #центру #приміщення
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...